ДОСТУПНІСТЬ МУЗЕЮ ГЕТЬМАНСТВА

Відвідування музею для людей з інвалідністю та супроводжуючих осіб є безкоштовним за наявності відповідного документа.

Важливо: визначившись з датою відвідування музею і бажанням замовити екскурсію, просимо бронювати час за тел. 425-55-49 або надіславши лист на е – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Біля музею курсують автобуси № 62 і 115 з низькою посадковою платформою. Від зупинки до музею 20 м. (фото нижче)

Автобус з низькою посадковою платформою

Якщо ви збираєтеся прибути до музею власним транспортом, то ми надамо можливість припаркувати авто на території музею. Для цього потрібно викликати музейного співробітника за тел. 425-55-49, який відкриє ворота. (фото нижче)

Парковка на території музею

Потрапити до будинку музею можна через центральний вхід, до якого ведуть 3 сходинки; або ж, обійшовши правою стороною подвір'я музею, можна скористатися пандусом. (фото нижче)

Центральний вхід до музею

Вхідна група має невисокий поріг, до якого справа приєднано пандус. (фото нижче)

Пандус біля входу до музею

На вході будинку розміщено кнопку виклику персоналу музею, які прилаштують мобільний пандус до двох сходинок в будинок. (фото нижче)

Кнопка виклику персоналу музею

Потрапивши до будинку, ви опинитеся в старовинній кам'яниці, що своєю архітектурою перенесе вас у часи Гетьманщини. Вашому огляду будуть доступні зали першого поверху. (фото нижче)

Зали першого поверху музею

За бажанням та попереднім замовленням можете прослухати екскурсію. Також пропонуємо переглянути відеоекскурсії залами 2-го та підвального поверхів, оскільки вони є важкодоступними для людей з інвалідністю.

Зали музею облаштовані місцями для сидіння та відпочинку.

Музей гетьманства прагне бути доступним та відкритим для кожного, тому ми радо вислухаємо ваші пропозиції та побажання з цього питання. Звертайтеся на е – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.