Фотовиставка «Деокуповане дитинство Ізюм».

01 - 04 червня 2023 року

 

 

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. На жаль, для України він став безперервним, зі щоденним болем, з втратами і надією. Українські діти швидко подорослішали, вони змушені знати як поводитися під час обстрілів, що таке мінна безпека, вони знають ціну своєї освіти і навіть простого спілкування з друзями.

Ворожа росія намагається в них вкрасти дитинство, але українці добре знаючи, що майбутнє в дітях, віддають свої життя, щоб захистити і вберегти їх. Тому цей день для нас про конкретні дії, щоб захистити дітей на деокупованих територіях.

1-4 червня в Музеї гетьманства відбудеться фотовиставка "Деокупованих дитинство: Ізюм".

Виставка має чітку і конкретну мету: проінформувати суспільство про умови життя дітей в деокупованих місцевостях та зібрати допомогу на переоблаштування бомбосховища в центр для розвитку дітей в Ізюмі

Усі представлені кадри на виставці - це робота волонтерів БФ Надії Вовк "Берегиня"  під час гуманітарних місій. 

Можна звикнути до зруйнованих будівель, але не можливо бути байдужим до дитячих історій, кожна з яких про втрати, але і про надію. І саме очі дітей з надією звертаються до нас, дорослих, які можуть своїм внеском допомогти зробити хоч одне місце не лише безпечним, але й ДИТЯЧИМ з маленьким присмаком радості.