10 лютого 2017 року, в Музеї гетьманства відбулася презентація першої збірки поета Віктора Єганова «Всім, хто має в душі вишиванку».
Частину накладу збірки автор передасть для воїнів АТО (запрошено представника ГО «Громадянський Корпус) і для обласних бібліотек України (через Міністерство культури і туризму).

Віктор Єганов живе і працює в м. Гельсінки (Фінляндія), хоча народився (1963 р.) і виріс на Миколаївщині в родині газетярів, де як найбільший скарб плекається співуче Українське Слово. Дві вищі освіти - лікаря та лектора-мистецтвознавця – В.Єганов здобув у Ленінграді. Поезію та прозу почав писати ще у шкільні роки, друкувався в газетах Миколаєвщини, згодом – Запоріжжя; м. Києва (ж-л «Дніпро», газети «Дзеркало тижня», «Профспілкові вісті»), м. Таллінн (газета «Струни»).
Його твори стали лауреатами українських літературних конкурсів (Рукомесло-2000; 2002); кілька поезій українською та фінською мовами увійшли до фінської збірки «Divaani», виконуються на числених літературних вечорах у м. Гельсінкі, де Віктор Єганов працює геріартром і продовжує писати вірші, казки, оповідання, статті в українську пресу, перекладає іноземну поезію й прозу на українську мову. 
Віктор захоплюється історією. Так, спільно з послом України Андрієм Дещицею провів історичні дослідження місць і часу існування у Фінляндії посольства України (1918-1922 рр.), домовився з Гельсінською міською владою й власниками будинку, в якому воно існувало, про встановлення пам’ятної таблички; зібрав матеріали про життя у Фінляндії знаної української акторки Марії Заньковецької тощо. Свої творчі здібності Віктор проявляє також у аматорському театрі «Майдан» (м. Гельсінки), яким керують В.Древіцький та І.Фрай, зокрема грав роль Василя Стуса у виставі про життя поета (2015). 
А ще Віктор - співзасновник і екс-голова Товариства українців у Фінляндії, активіст-волонтер фінських доброчинних організацій, які допомагають Україні.