В Музеї Гетьманства відкрилась виставка присвячена Данилу Скоропадському «На сторожі гетьманських ідей».

Громадське здоров'я. Важлива інформація для перегляду

Безбар`єрність в Україні, як нова суспільна норма

У Києві тривають безкоштовні заняття з підготовки цивільного населення до національного спротиву.

Окрім анонсованих заходів, в музеї можна відвідати оглядову або тематичну екскурсії у зручний для вас час, який визначите і зарезервуєте за тел. 425-55-49.

05 серпня 2023 року

Акустична музика, українські пісні та поезія звучатимуть 5 серпня на подвір'ї Музею для вас, дорогі наші друзі! Мета - підтримати наших Захисників зібравши кошти. Долучайтеся! Ви отримаєте можливість насолодитися чудовим концертом в атмосферному місці.

Плануйте серпневі вихідні разом з нами!

Громадське здоров'я. Важлива інформація для перегляду

Друзі, в червні запрошуємо до музею на виставки, пішохідні екскурсії з науковцями музею давніми місцями Подолу, квести, освітні заняття та екскурсії, що будуть цікавими для всієї родини.

Всеукраїнська науково-практична конференція
7 червня 2023 року