Виставка живопису та текстильної ляльки ручної роботи
9 - 28 грудня 2019 року

 

“Різдвяні історії” - виставка живописних робіт (акрил на полотні, на папері; акварель на папері, розпис по дереву) та текстильні ляльки ручної роботи Пашкіної Катерини /Весела Здибанка/, а ще - це особлива атмосфера в очікуванні свят.  Її створюють намальовані казкові персонажі та історії, що ніби оживають. У деяких картин насправді є продовження у коротеньких анімаціях, які можна переглянути на каналі авторки в YouTube.


...Ви знаєте, хто такі ведмесніжки? Або трулялі, зберігачі щасливого київського часу?  Хочете почути пораду від маленької Феї Цукерки? Побачити лялькову виставу “Зоряний янгол”?

 

 

Пашкіна Катерина /Весела Здибанка/ у творчості передає свій веселий, життєстверджувальний та мрійливий погляд на життя. Художниця вважає, що такі риси як емпатія, висока емоційність, почуття гумору та схильність до фантазування взагалі притаманні українцям як нації. Всі її роботи створені саме у стані любові та з посмішкою. На виставці “Різдвяні історії” представлені ті роботи, що створюють казкову атмосферу у передчутті свят.
Якщо ти – невиправний мрійник, так само, як художниця, або ти хочеш, щоб твої мрії обов’язково здійснилися напередодні або під час цих чарівних свят, завітай на виставку до Музею гетьманства!