Народний колектив Кераміка існує вже майже 20 років за цей час гуртківці проявили себе, як успішні творчі та креативні люди, що дбають про свою державу, підтримують народні традиції та збагачують українську культуру через народне декоративно-прикладне мистецтво. Завдячуючи керівнику колективу Галині Павлівні гуртківці мають значні здобутки особисті і колективні в районних, міських, Всеукраїнських творчих конкурсах, серед них найяскравіші це – Міжнародний фестиваль «Золотий лелека» м. Коблево, Всеукраїнський фестиваль присвячений «Шевченковим дням» м. Канів, Всеукраїнський конкурс народного мистецтва в м. Прилуки, Всеукраїнські дні дитячої-юнацької творчості в м. Пирогово, Всеукраїнський конкурс «Козацький шлях» м. Черкаси тощо.

Крім цього ми можемо пишатися і людьми, які вже закінчили свій дитячий творчий шлях в колективі. Серед них успішний випускник Університету імені М.Бойчука, що закінчив за напрямком підготовки кераміка Юрій Ємєльянов, Поліна Костюк, яка закінчила Харківський фармацевтичний університет і нині працює начальником виробництва в ПАТ «Фармак», випускниця Київського університету архітектури, випускник КПІ, випускник Київського економічного університету ім.. В. Гетьмана. Ряд успішних студентів поповнюють цьогорічні випускники, які завершують навчання за різними спеціальностями, але не покидають своєї улюбленої справи – кераміки. Макаренко Євген – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України» (фонду культури) Трофимченко Анастасія – лауреат премії Кабінету Міністрів України для обдарованої молоді, що бере активну участь у розбудові Укараїни, лауреат премії київського міського голови для обдарованої молоді, яка бере активну участь у розбудові столиці України, лауреат премії «Нові імена України», лауреат премії «Моральний Вчинок», Нагороджена благословенною грамотою Філарета та інші. Переможець чисельних міських та Всеукраїнських творчих конкурсів.

Ми зрощуємо і нове покоління керамістів, які нині також активно беруть участь у виставках, конкурсах, майстер – класах та усіляких заходах. Нас радо зустрічають в музеях, в яких ми виставляємо роботу за конкретними тематиками: Шевченкова поезія, епоха козацтва, українські народні казки, це далеко не весь перелік наших тематик. Крім цього діти вчаться ліпити і в народному стилі по мотивам косівської, опішнянської та іншої кераміки. Завдяки цьому ми всіляко підтримуємо нашу державу не забуваємо про наше минуле і разом створюємо щасливе майбутнє.