Художня виставка Ольги Кравченко "Київ - Париж".

01 - 25 травня 2023 року

В Музеї гетьманства відкрилася художня  виставка Ольги Кравченко "Київ - Париж", тож запрошуємо поринути в красу цих міст, візуально прогулятися затишними вуличками, насолодитися атмосферою чарівності!

Роздивляючись картини художниці Ольги Кравченко, виникає думка про те, що вона фіксує миттєвості життя, немов веде кольоровий щоденник. Кожна її робота – це такий живописний стоп-кадр. Начебто мисткиня запрошує нас з собою: в своє життя і в свою творчість.

Нова персональна виставка Ольги Кравченко «Київ – Париж» - по суті є освідченням у любові. Мова йде про рідний Київ, який, особливо зараз, під час війни, щемливо рідний, і дорогий серцю кожного з нас. А також – культурна Мекка світу, місто надій – Париж, куточки якого змалювала з великою шаною Ольга Кравченко.

Чи розмовляють Музи у той час, коли земля здригається від гармат? Так. Їхній натхненний і тремтливий голос під час війни особливо важливий. Живопис Ольги Кравченко – оптимістичний і яскравий, у чомусь наївний і дуже щирий, зараз є арт-терапією для нас усіх. Завдяки творчості майстрині, ми відчуваємо головну мету мистецтва у важкий час – воно має втішати поранені війною душі.

Куратор виставки: Ганна Владимирська, мистецтвознавець.

Виставка триватиме до 25 травня.