Аландаренко Михайло народився 1971 року на Кубані. Майбутній митець почав цікавитись малярством ще у дитинстві. Він навчався у звичайній загальноосвітній школі, де викладач малювання Костянтин Матвійович Мухін прищепив йому в ранньому віці інтерес до образотворчого мистецтва. Це настільки захопило Михайла, що він почав займатися малярством чимдуж серйозніше, і дві з його робіт було відправлено до міжнародної виставки дитячого малюнку у Болгарії.

 

З того часу його інтерес до живопису невпинно зростав. Потім була перерва у заняттях мистецтвом, поки 2015 р. він не закінчив Національну Академію образотворчого мистецтва та архітектури. Навчаючись на факультеті теорії та історії мистецтва, Михайло Аландаренко також відвідував творчі майстерні, підвищуючи свій мистецький рівень. Також він брав уроки в Олега Луньова, головного сценографа Київського академічного театру на лівому березі Дніпра.

В експозиції представлені пленерні етюди та замальовки написані у різних куточках України. Виконані сміливими, навіть зухвалими мазками, ці роботи є відображенням різноманітної природи нашої країни. Тут ми бачимо й смереки у горах Закарпаття, і ставки з лататтям у Києві, і задумливу природу Львівщини… Але ці картини об’єднує щира любов до рідного краю, милування його тендітною природою, художнє усвідомлення того, що природа різна, а країна єдина.