Персональна виставка Андрія Кулагіна
5 жовтня - 31 жовтня 2022 року

Персональна виставка Андрія Кулагіна «Біль і радість, моя Україно!», експонувалася у Музеї гетьманства з 5го по 31 жовтня.

Андрій Павлович Кулагін — український художник із широким творчим діапазоном: пейзажі та натюрморти, портрети й лаконічна графіка. Народився 27 червня 1961 р. у м. Семипалатинськ (Казахстан). З 13 років працював художником-оформлювачем. Закінчив графічний факультет Семипалатинського державного педагогічного інституту.

Основні цикли живописних робіт майстра: «Фортеці й замки України», «Без вини убієнні» (про українців на Соловках), «Біблейськими місцями», «Корида», «Від Босфору до Сахари», «Мої сучасники». На рахунку живописця понад сто персональних виставок в Україні та за її межами. Його картини є окрасою приватних колекцій і галерей Австрії, Австралії, Великої Британії, Ватикану, Німеччини, Італії, Лівії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції, України. А.Кулагін — творець міжнародного онлайн-університету образотворчого мистецтва. Про мистецтво Андрій Кулагін говорить: «Тут моє найбільше натхнення, тут найповніший процес самовдосконалення й самореалізації. Узагалі природа натхнення сакральна, у ньому кожна творча людина знаходить утрачений Рай і стає подібною своєму Творцю».

Головною темою виставки «Біль і радість, моя Україно!» за словами митця є мрія, його ностальгія за миром. Цю виставку А.Кулагін присвячує миру, а не війні: «Якою б страшною не була війна, вона закінчиться, і світ знову почне жити за законами Творця. Нехай ця виставка буде острівцем миру, який обов’язково настане. Адже для українців мир — це природний стан душі!»