Виставка живопису Ірини Міро
22 листопада - 12 грудня  2021 року

 

З 22 листопада до 12 грудня 2021 року в Музеї гетьманства експонується виставка живопису Ірини Міро (Irina Miro) "Сила наповнення".

Ірина Міро - українська художниця, яка змогла поєднати живопис з містикою. Народилася 28 липня 1971 року в старовинній гетьманській столиці, в місті Глухові (тепер Сумської області). Проживає в Києві. Навчалася в НАКККіМ- Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

З дитинства цікавилися містикою, а в дорослому віці змогла поєднати знання з нумерології та астрології в своїх полотнах. Вивчаючи курс з залучення грошового потоку, в якийсь момент отримала одкровення, і всі таємні знання використала при написанні картин. Іноді дивишся на малюнок і не розумієш чому притягує погляд та чи інша картина.

 

 

Магія - це дія та очищення. Магія живопису - це донесення до свідомості глядача, що ми силою думки можемо заповнювати вміст будь-якого предмету чи ємності або навіть тіла людини позитивом, енергією, якістю. Цією дією ми змінюємо долю самої людини.

Мета художниці - це зцілення людини через картини, зміна свідомості нашого суспільства до вищого духовного світу. "Наш інтелект безмежний...!" – переконана Ірина Міро.

Особливість творчості пані Ірини Міро - це оригінальність, наділена тонким відчуттям бачення навколишнього світу, яке віддзеркалено на полотнах. Картини Ірини Міро написані з погляду кохання. Вона немов бджола пізнає в квітці таємничу насолоду. Художниця залишає в нашому сприйнятті прекрасний спалах радості.

Зазвичай художні елементи та образи, створені на картинах Ірини Міро, надають позитивного енергетичного впливу на людину та на її внутрішній стан. Ірина Міро є членкинею спілки художників Франції ALAF. Значна частина її творів осіла в приватних колекціях Німеччини, Англії, Швеції, Франції, Данії та інші.

 

      

 

 

 

    

 

 

 

  

 

 

 

Сайт Irina Miro: art-miro.com.ua

e-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел: +38 067 7703457 +38 095 7596279

Медійний спонсор CUTTY SARK UA (МАС-МЕДІЯ–«CUTTY SARK UA»)

м. Київ Терещенківська, 13

e-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел.: +38 050 8373788 +38 067 7579630