Виставка живопису Іванни Дацюк і Олени Звягінцевої
20 серпня - 5 вересня 2021 року

 

Виставка присвячена 30-й річниці Незалежності України і експонується з 20 серпня до 5 вересня 2021 року.

Основною темою у творах Іванни Дацюк і Олени Звягінцевої є історія України. Художниці зростали і виховувались в містах з глибокою історією, що мало значний вплив на формування їхнього світогляду і на вибір напрямку в творчості.

Іванна Дацюк народилась у Луцьку, виросла у родині художників. Олена Звягінцева народилась у Львові, живе і працює на Волині. Обидві художниці навчалися у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і надають перевагу давній історії свого краю.

 

        

 

На полотнах Іванни Дацюк, що представлені на виставці «ПОРТРЕТ ІСТОРІЇ. ВІД ДАВНИНИ Й ДО НИНІ», знайшли своє відображення орнаментика і символізм Трипільської культури. Художниця підкреслює мужність давніх воїнів та мудрість великих вождів Давньої Скіфії і Сарматів. Давня Київська Русь, князі і княгині не залишилися поза увагою художниці.

Улюбленим жанром Олени Звягінцевої є портрет. На її полотнах втілена Доба Середньовіччя - лицарство і звитяжні бої періоду Великого Князівства Литовського та правління князя Любарта. А також велике місце у живописі мисткині займає українське козацтво.

Волинські художниці присвячують свої твори новим Героям - Майдану, АТО – ООС.

Художниці приймають активну участь у різноманітних виставках. Їхні роботи знаходяться у приватних колекціях США, Великобританії, Німеччини та ін.

Ласкаво просимо відвідати виставку живопису «Портрет історії. Від давнини і донині»