Персональна виставка творів Антоніни Кукоби
10 - 25 липня 2021 року

 

10 липня 2021 року о 12.00 в Музеї гетьманства відбулось відкриття персональної виставки творів Антоніни Кукоби «Лірика в живописі». (м.Київ)

Своєю творчістю художниця Антоніна Кукоба хоче донести до людей красу рідної землі, подарувати, через споглядання картин, спокій та задоволення.

Основним посилом у роботах мисткині є відчуття щастя, що присутнє в простих речах, знайомих нам з дитинства.

Відкриття виставки супроводжуватиметься концертною програмою за участю Народного артиста України Олександра Василенка, Заслуженої артистки естрадного мистецтва Наталія Полтавець, співака бардівської пісні Жоржа Шанаєва, оперної співачки Ольги Бурлакової та інших виконавців.

 

 

Кукоба Антоніна Анатоліївна народилась 1985 року на Поліссі. У зв'язку з трагедією на ЧАЕС була змушена переїхати до Баришівського району. У 2001 році закінчила Сезенківський НВК 1-3 ступенів. Неодноразово приймала участь у районних і обласних олімпіадах з образотворчого мистецтва.

У 2006 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Живопису навчалась у Ющенка С.П., діяльність сформувалась на реалістичній школі живопису. Працює в художніх жанрах- натюрморт і пейзаж виключно олійними фарбами.

Картини знаходяться в приватних колекціях України, Грузії, Польщі, Німеччини, Алжиру, Лівану.

На даний час художниця проживає в Києві.

10 липня 2021 року Антоніна Кукоба представляє свою першу персональну виставку .

Ласкаво просимо на виставку "Лірика в живописі"!

Медійний партнер МАС-МЕДІЯ – #CUTTYSARK
м.Київ Терещенківська 13
E-Mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 050 8373788
+ 38 067 7579630