Виставка живопису Леоніда Жилко-Ковальчука
26 червня - 10 липня 2021 року

 

З 26 червня по 05 липня 2021 року в Музеї гетьманства експонується виставка живопису Леоніда Ковальчука "Щит гетьмана на Арбатських воротах" (м.Київ).

 

 

Ковальчук (Жилко-Ковальчук) Леонід Уліянович – письменник, будівельник, бджоляр. Народився 20 листопада 1974 року в селі Степангород Володимирецького району Рівненської області. У 1980 році пішов до школи села Хиночі. У 1984 році переїхав до Київської області, де у 1991 році закінчив Новоолександрівську середню школу Згурівського району. Закінчив Комбінат бджільництва Української Аграрної Академії Наук. Протягом 1992-1994 років служив у Національній Гвардії України. Основна сфера діяльності будівництво – директор ТОВ «УКРБУДКОЗАК». Є внуком бійця УПА Жилка Прокопа Івановича, якого було засуджено на десять років без права поверенення до України. У вільний від роботи час пише історичні книги, малює, підтримує патріотичний рух відродження козацтва.

На виставці можна ознайомитись з художньо-історичною повістю Леоніда Жилка-Ковальчука «Щит гетьмана на Арбатських воротах», Київ, 2021 р.

Ласкаво просимо відвідати виставку живопису Леоніда Ковальчука!