Виставка живопису Олександра Юрченка
5 червня - 8 липня 2021 року

 

“Прекрасне – це символ морального добра” (І. Кант). А процес споглядання прекрасного живопису – це спосіб відпочинку душею. Запрошуємо вас у світ живопису відомого українського художника Олександра Юрченка. Виставка експонуватиметься з 5 червня до 8 липня 2021 року.

 

 

Олександр Сергійович Юрченко народився 3 грудня 1960 року в місті Кривому Розі. Закінчив художньо-графічний факультет Криворізького державного педагогічного інституту.

Член Національної спілки художників України. Учасник численних Всеукраїнських художніх виставок у Києві, Дніпрі, Миколаєві, Сімферополі, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Одесі та рідному місті. Постійний учасник ряду Всеукраїнських та Міжнародних творчих пленерів, що проходили в різних куточках країни. Твори художника знаходяться в галереях і приватних колекціях України та за кордоном.

У 2008 році нагороджений дипломом за «Кращий твір року» в номінації «Живопис» у конкурсі «Криворізька палітра» Криворізької організації Національної спілки художників України за роботу «Золотий Плуг» та дипломом за друге місце за роботу «Гончар» у 2010 році.

Твори автора опубліковані у каталогах Національної спілки художників України та «Українське образотворче мистецтво початку 21-го століття».