Виставка живопису і скульптури Тетяни Семко і Андрія Васильченка
20 листопада - 2 грудня 2020 року

 

"Класика" - виставка живопису і скульптури, експонується в Музеї гетьманства з 20 листопада по 10 грудня 2020 року. На виставці представлені роботи Тетяни Семко та Андрія Васильченка.

 

 

 

Тетяна Семко

Народилась в 1963 році в м. Боярка, Київської області. Навчалась в Боярській середній школі №2. В 1984 році закінчила в Київський художньо-промисловий технікум. З 1994 по 2000 роки навчалась в Київському національному технічному Університеті (КПІ) на факультеті книжкової графіки.
Бере участь у всеукраїнських та колективних виставках. Персональні виставки проходили в інституті Амосова, центральному будинку художників національної спілки художників України, Боярському краєзнавчому музею. Відмічена дипломами Всеукраїнської програми «Золотий Фонд Нації» та «Мистецький Олімп» за вагомий внесок в розвиток культури та мистецтва України.
Роботи надруковані в каталогах другої та третьої трієнале книжкової графіки, в каталогах «Мистецький Олімп» та «Золотий фонд нації». Роботи знаходяться у вітчизняних та закордонних приватних колекціях.
Займається ілюстрацією книжок, розписом стін, іконописом, виконує копії картин і створює  творчі роботи, займається дизайном та розписом меблів. Працює в різних техніках.
Член Національної спілки художників з 2017 року.

 

Андрій Васильченко

Народився в 1976 році в місті Потсдам (НДР) в родині військовослужбовця. Побачивши здібності сина до образотворчого мистецтва, батьки віддали його до дитячої художньої школи, яку він закінчив у 1989 році. З 1991 по 1996 рік навчався в Київському художньо-промисловому технікумі (КХПТ) на факультеті декоративно-ужиткового мистецтва (художня обробка дерева), який закінчив з відзнакою. В 1997 році вступив до Київської академії мистецтв і архітектури на факультет скульптури. В 2003 році закінчив академію отримавши диплом з відзнакою.
Бере участь у київських і республіканських виставках. Працює як у монументальній скульптурі, так і у дрібній пластиці. Основний матеріал - гіпс, дерево, бронза.
В 2010 році переміг у конкурсі на монументальний проект для м. Чернігова. У 2010 – 2012 роках брав участь у великих скульптурних салонах. У 2015 році виконав велику монументальну скульптуру в м. Баку (Республіка Азербайджан).
З 2015 року член Спілки художників України.
Найбільше працює в жанрі анімалістки. Роботи зберігаються в приватних колекціях США, Норвегії, Австралії, Польщі. Живе і працює в Києві.