Мистецький сімейний проект Інни Красновської-Кафтан та Миколи Кафтана
4 - 25 жовтня 2020 року

 

Музей гетьманства презентує мистецький сімейний проект Інни Красновської-Кафтан та Миколи Кафтана «Чари Херсонського степу». У творчому наробку майстрів чудові роботи – різьблення, випалювання та декоративний розпис по деревині.

 

 

Ім’я Інни Красновської добре відоме на мистецьких теренах рідного краю та й в Україні також. Інна – активна і непосидюча творча особистість. Бере участь у багатьох місцевих, обласних та всеукраїнських виставках і проєктах, які пов’язані з народним мистецтвом.Неодноразово брала участь у виставках Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, кандидатом у члени якої вона являється. У 2019 році декілька її робіт увійшло до ілюстрованого альбому Спілки «Кращій твір року».

 

 

Майстриня створила свій авторський стиль, який назвала «Цвітиці» - від слів «цвіт», «світ», «квіти», «птиці» - це символ душі людини, у кожній з яких вона бачить особисту «цвітицю» особливого кольору, яку можна намалювати або відобразити у будь-яких художніх техніках.

 

 

У 2018 році до Інни приєднався її чоловік Микола Кафтан, і разом вони почали працювати з дерев’яними артоб’єктами і спільно створювати справжні дива. «Без любові чудес не буває» - говорить майстриня і про життя, і про творчу роботу зі своєю другою половинкою. Ця виставка якраз і є свідоцтвом творчого та натхненного єднання двох талановитих і щирих у своїх почуттях людей.

 

 

Чудові, колоритні, з філософськими підтекстами роботи Інни та Миколи не залишають нікого байдужим, дарують тепло і радість буття, «дихають» життям, дарують щастя, випромінюють тепло та позитивну енергетику, збагачують душу світлими і радісними емоціями.

Сподіваємось, саме це і зможуть відчути відвідувачі виставки.