Міжнародна фотовиставка пінхол-фотографії "Любов в час холери"
28 серпня - 13 вересня 2020 року

 

З 28 серпня до 13 вересня 2020 року у Музеї гетьманства експонується Міжнародна фотовиставка «Pavlovka pinhole fest: Love in the time of cholera».

Цей фестиваль вже вкотре об'єднує фотохудожників з усього світу, які знімають в техніці пінхол. Це єдиний український фестиваль, який знайомить широку аудиторію з досягненнями світової спільноти пінхол-фотографів. Одна з цілей фестивалю – дослідження національних і культурних особливостей, встановлення міжкультурних контактів за допомогою цього потужного художнього інструменту.

Цього року основною канвою фестивалю буде магічний реалізм, а темою – "Кохання під час холери" (за однойменним романом Габріеля Гарсіа Маркеса).

За допомогою фотографії, одного з інструментів магічного реалізму, учасники фестивалю досліджують хитросплетіння любові і тлінність буття. Вони прагнуть висловити емоції і пориви людини як соціальної істоти.

І хоча небезпека – холера – охопила весь світ і змінила звичний уклад, є те, що не дозволить нам збитися з курсу. Автори світлин досліджують, що насправді означає холера і чи така вона страшна, коли є любов.

Юлія Бєльська,
куратор Pavlovka pinhole fest.