11 – 30 червня 2020 року

 

В Музеї гетьманства експонується виставка живопису, графіки й іконопису Оксани та Михайла Тимківих.

 

 

 

         

 

 

Тимків Оксана Анатоліївна

народилася 1973 р. в місті Корсуні-Шевченківському.

З 1992-го по 1995 рік навчалася в Київському художньо-промисловому технікумі відділення художнього конструювання (нині Київська державна академія декоративного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука).

З 1997-го по 1999 рік працювала художником на українсько-французькій анімаційній студії "Борисфен-Лютес".

З 2003-го по 2009 рік навчалася в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури на факультеті живопису, відділення реставрації станкового та монументального живопису.

З 2009 року працює в Київській дитячій Академії мистецтв на посаді викладача графіки, іконопису, техніки-технології олійного живопису "старих майстрів".

Відреставровані Оксаною Тимків пам`ятки станкового живопису знаходяться в Національному музеї образотворчого мистецтва України (м. Київ), Білоцерківському краєзнавчому музеї (м. Біла Церква), Корсунь-Шевченківському Державному історико-культурному Заповіднику (м. Корсунь-Шевченківський) та у приватних колекціях.

Художниця працює у техніці олійного, акрилового живопису. Частина її авторських творів знаходиться у приватних колекціях України, Голландії, Німеччини та в художній галереї Корсунь-Шевченківського державного історико- культурного Заповідника.

 

 

 

        

 

 

 

Тимків Михайло

народився 2002 року в м. Корсуні-Шевченківському на Черкащині.

У 2020 році закінчив Київську дитячу Академію мистецтв ім. М. І. Чембержі, напрямок образотворче мистецтво. З 2009 року є активним учасником більш ніж 60 мистецьких проектів.

Має понад 14 публікацій творчих робіт (каталоги й буклети виставок; в мережі Інтернет; на електронних носіях).

У 2019 році став стипендіатом Президента України для молодих митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіномистецтва.