Юрій Нерослік - сержант 92 бригади Збройних Сил України, учасник АТО. Уродженець Луганської області, нині проживає в місті Харкові. Влітку 2014 р. пішов добровольцем в АТО, бойове хрещення отримав в «Іловайському котлі», був поранений, в 2015 р. – демобілізований.

Дизайном Юрій Нерослік почав займатись з 2004 року. Втім, справжня трансформація з ним трапилась під час Майдану. Тоді під враженнями і переживаннями тих подій, він зробив свій перший патріотичний плакат.

Нині дуже важливо підтримувати бойовий дух нашої армії, волонтерів, тилу, молоді. Саме це і сподвигло Юрія Неросліка звернутися до козацьких символів та зайнятися пропагандою всього українського, любові та поваги до своєї Батьківщини. Внаслідок самовідданої роботи митця та його друзів як у прифронтовій зоні, так і школах, ВНЗ, музеях мирних областей організовано та проведено майже 100 художніх виставок.

- Нині я повернувся до теми героїзації українського козацького руху, що впродовж кількох сотень років оберігав нашу землю! – розповів Юрій Нерослік, – Саме завдяки козакам український народ самоствердився, зберігся і врешті переміг, на очах нашого покоління. Зрозуміло, все це ціною страждань, життів, крові, територіальних втрат, війни. Але,  змогли показати, що ми козацького роду! Якби не це, рашистська орда вже була б на західному кордоні. Це – головний лейтмотив моєї виставки козацьких плакатів у Музеї гетьманства. Ну, а мої картини – то ліричний куточок душі, які я почав малювати після демобілізації. Запрошую цінителів!

Ми маємо цікаву, глибоку історію, прекрасний, працьовитий, талановитий народ, який у часи небезпеки миттєво гуртується, аби мужньо боронити свою землю. І одним з таких творців-захисників є художник Юрій Нерослік.