Акварель і графіка п’яти українських художниць - Руслани Шевельової, Катерини Буряк, Маріанни Маслової, Віри Мухіної, Олени Рубльової
8 - 29 лютого 2020 року

 

П’ять  мрій, п’ять творчих шляхів.

На виставці з лаконічною назвою "П'ять" представлені роботи молодих українських художниці, що об'єднались в єдину велику чисту енергію для того, щоб наситити інших людей внутрішньою красою та розказати свої унікальні історії. Бо малювання - це розповідь без слів. У кожного свій голос, свій почерк, який розкривається графічними лініями та яскравими акварельними плямами.

 

 

Спорідненість бажань/прагнень мисткинь створило атмосферу гармонії. Цю виставку можна назвати вернісажем думок і мрій п‘яти дівчат, які мають душу наповнену творчістю, гармонією і любов‘ю.

 

 

 

«Для мене писати аквареллю - новий ковток чистої енергії. Можливість через мистецтво передати свій внутрішній стан. Душевний спокій і гармонію з природою. А ще - це сенс життя, яким прикрашаєш ахроматичну буденність нашого життя. Люблю контрастність і плавність. Свободу і легкість. Пишу і медитую у лабіринтах прозорої чистої води і у веселкових фарбах. Через щиру посмішку передаю вам радість і любов!»

Шевельова Руслана

***

«Контакт. Яким буде ваш наступний контакт з твариною? Це буде ваш улюбленець, зграя горобців, або бездомна кішка? Чи ви у зоопарку, де на вас поглянуть тисячі очей? Їх погляди повсюди – вдома, у місті, в лісі. Я їх шукаю. Шукаю емоцію та думку, що світиться крізь їхні очі. В пошуках контакту душ, тваринності щирішої за людяність.»

Катерина Буряк

***

«Графіка займає важливе місце в моїй творчості, саме через неї я можу передати всі захоплення природою. Це схоже на написання віршів, коли кожне слово-штрих це деталь в описі повної картини. Такому сприйняттю я вдячна східній культурі, де текст і малюнок переплітаються і практично ідентичні. Сила природи в різномаїтті і я наповнюю роботи цією силою.»

Маслова Маріанна

***

«Це важлива та невід’ємна частина мого життя, акварель- це немов окуляри, через які я бачу цей світ. Мій виклик бути організованою та одночасно втрачати контроль під час роботи ... така вона різна, неприборкана та своєрідна, унікальна, що вчить мене легкості буття в потоці життя...»

Олена Рубльова

***

«Найулюбленіша натура для творчості - це люди. Але не тільки. Адже у кожного міста, вулиці, кожної квітки, річки, неба, моря - свій характер! Свій стан. Той стан, який бачиш, відчуваєш, намагаєшся втілити на папері і яким прагнеш поділитися з глядачем.»

Віра Мухіна

Ласкаво просимо відвідати виставку "П'ЯТЬ"!