Виставка пластилінографії та живопису Інни Красновської–Кафтан
1 - 20 жовтня 2019 року

 

В Музеї гетьманства відкрилась персональна виставка самобутньої художниці з Херсонщини Інни Красновської–Кафтан. Роботи представлені на виставці виконані в техніках пластилінографії та акрилового живопису.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чарівною прикрасою відкриття виставки був дивовижний спів Заслуженої артистки України Руслани Лоцман.

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

Інна Красновська–Кафтан народилась у Криму, в місті Джанкої у 1969 році. Здібності до малювання проявились, ще в дитинстві з  5 років.

У 1988 році закінчила  Кримське училище культури, бібліотечне відділення. В 1989 році переїхала на Херсонщину, в смт. Каланчак. І майже 30 років працює бібліотекарем в Каланчацькій  ЦБС. Але без малювання не уявляє свого життя.

В своїх роботах Інна використовує різні художні техніки — акварель, олію, акрил та пастель. А з 2008 року захопилась незвичайним малюванням пластиліном.

 

 

В 2014 році вона закінчила Херсонське училище культури, відділення «Декоративно-прикладного мистецтва» і стала дипломованим спеціалістом.

Інна постійно у творчому пошуку: створила свій авторський стиль, який назвала «Цвітиці» - від слів «цвіт», «світ», «квіти», «птиці», «святитись» - як символ душі людини, у кожній з яких художниця «бачить» особисту «цвітицю» особливого кольору, яку можна намалювати або ж зліпити із пластиліну.

 

         

 

Вона  активна учасниця міжнародних, всеукраїнських, обласних виставок і Фестивалів, різних  мистецьких заходів.

Багатозначні філософські картини Інни Красновської-Кафтан виконані в притаманній їй мішаній техніці, не залишають нікого байдужим, дарують тепло і радість буття.

Інна Сергіївна дуже любить українську пісню. А ще - пише вірші пронизані глибоким теплом і філософським змістом, вірою та любов’ю, щирі, відверті, прості й зрозумілі.

 

           

 

Таємниці з того, що ж надихає її на творчість Інна  не робить, навпаки, вона відкриває свою  душу людям. Адже її "зачаровує вогонь, вабить вода, збагачує земля, окрилює небо". Все, що оточує - безмежне джерело натхнення, головне - побачити це серед сірих буднів…