Виставка живопису Олександра Ліпінського до 70-річчя автора
26 липня - 14 серпня 2019 року

 

Олександр Ліпінський народився 1949-го року у місті Києві. Ще з раннього дитинства захоплювався малюванням. У 1964-1969 роках навчався живопису приватно у викладача Київського Художнього інституту Григорія Хижняка і продовжив навчання в студії народного художника України Василя Забашти. Зі студії В. Забашти починається участь Олександра Ліпінського у виставках. У 1970-тих двічі намагався вступати до Київського Художнього інституту, але не судилось…

 

 

Завод «Бетонокомплекс» та будівництво стали його основним місцем праці, а малювання залишилось улюбленою справою. До натхненної роботи в живописі його надихали твори професійних художників. Свої картини Олександр Іванович виставляв на огляд сусідам в будинку, колегам по роботі на заводі та будівництві… Тепер уже вдруге у Музеї гетьманства. Основною темою його робіт є навколишній світ, пейзажі різних періодів року, натюрморти, велика любов до природи та нашої Землі.

 

        

 

«Милуйтеся навколишнім, бережіть землю. Не сваріться, не пиячте, не крадіть. Щоб був мир, любов у Вас – любіть один одного! Яка красива наша Земля!» - Олександр Ліпінський.

(За матеріалами автора)