Живопис Євгенії Харґрі
20 березня - 20 квітня 2019 року

 

В Музеї гетьмантва експонується персональна виставка Євгенії Харґрі "Дорогою щастя" (м. Ірпінь Київської області).

Художник Євнегія Харґрі – творець лаконічних і у той же час динамічних картин у авторській техніці.

Першу художню освіту Євгенія Харґрі здобула в Україні у місті Гадяч, що на Полтавщині. Далі продовжила навчання у Києві і після здобуття ступеня «спеціаліст» почала активно подорожувати, опановувати нові художні знання від видатних майстрів Іспанії і Росії.

Митець працює у різних жанрах, створюючи за допомогою олійних і акрилових фарб, сепії, вугілля, пастелі і чорнил різноманітні сюжетно-тематичні композиції – унікальні мистецькі твори, аналогів яким немає в усьому світі. Особливість творчості художника полягає у поєднанні таких стилів образотворчого мистецтва як реалізм, імпресіонізм, футуризм з основними жанрами академічного рисунку та живопису: пейзажами, портретами, натюрмортами.

Твори Євгенії Харґрі вже давно стали окрасою приватних колекцій діячів культури і мистецтва, поціновувачів творчості художника, у різних країнах світу: Іспанії, Німеччині, США, Росії, Англії, України, Нідерландах.

Євгенія Харгрі є засновницею Художньої школи академічного рисунку і живопису «Irpen Art School», яка діє в місті Ірпінь з вересня 2015 року. За два роки школа отримала статус Арт-центру Ірпеня і Приірпіння.

(За матеріалами художника)