Персональна виставка Венери Сабірової
3 - 23 лютого 2019 року

 

        Венера Сабірова народилася 7 вересня 1966 року. Живе в Києві. Її перша вища освіта була економічна. Але бажання створювати та пізнавати мистецтво підштовхнуло в 2008 році до вступу в Київську національну академію мистецтва та архітектури.

 

 

        З 2010 року художниця проводить у Києві щорічні персональні виставки, а на різних святах, виставах і концертах теж знайомить киян та гостей міста зі своєю творчістю.

 

 

 

        На сьогоднішній день авторку найбільше приваблює поєднання прозорості та легкості скла з веселковою виразністю вітражних фарб. Надзвичайні відчуття й особлива енергетика від спілкування з олійними фарбами надихають Венеру Сабірову на створення чудових живописних полотен. Всю свою любов, яку художниця черпає з ПРИРОДИ, від навколишнього світу і від спілкування з людьми, переповідає через картини.

 

 

        «Я називаю себе: художник в постійному творчому розвитку та невиправний оптиміст», - так каже про себе мисткиня. Сонячне проміння, що присутнє в картинах Венери Сабірової несе нам світло, тепло і радість, як і сама художниця.

 

 

        Їі картини знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, Канади, Ізраїлю, Швейцарії.

 

 

        Відкриття виставки проходило в оточенні музики від етногрупи «Сліди на воді»