В Музеї гетьманства з 11 по 30 жовтня 2018 року експонувалась виставка  «Наша пам'ять – наша доля»  скульптора Георгія Стрітенка (м. Канів).

Георгій Стрітенко  народився 21 серпня 1944 року в селі Бобриця на канівщині  Черкаської області. З 1964-1967 років навчався і ніс службу у ленінградському училищі військових сполучень ім. Фрунзе.

В цей час через пізнання мистецтва міста, його архітектури, ландшафту, життя вулиць надихався і додавав магічної сили таланту, що причаївся і очікував свого часу відкриття при поверненні на рідну канівщину.

Перші роботи, як скульптора Георгія Стрітенка з’явилися в  1990 році – це портрет батька Михайла і доньки Юлії. Пан Георгій не міг оминути в своїй творчості й не виразити руками образ  генія і пророка нації – Тараса Шевченка. Також створив серію портретів героїв України «Революція гідності», образи багатьох видатних українських постатей і діячів світової культури.

Під впливом емоцій, інформації, подій і переживань сучасних реалій, творець бачить, перепускає через своє серце, створює скульптуру і віддає на сприйняття суспільству.

На відкритті виставки гостей вразила прекрасна музика у виконанні відомого українського скрипаля, композитора, культуролога, Заслуженого артиста України, Кирила Стеценка.