1 жовтня відбулося тепле, осіннє і дуже приємне відкриття виставки трьох чарівних жінок. Музей наповнився елегантністю, шармом, веселим сміхом, добрими побажаннями художницям і любов"ю друзів. Прекрасний олійний живопис Наталії Фурсіної і Світлани Леонтьєвої гармонійно доповнили талановито виконані картини технікою ошибани Тетяни Бердник.
Світлана Леонтьєва - відома журналістка і популярна ведуча телевізійних та концертних прогорам. 25 років працює на провідних телевізійних каналах України. Понад 21 рік вела інформаційні програми на каналі ЮТАР, "Інтері",КДР ТРК, Першому національному. Брала інтерв"ю у перших осіб багатьох держав світу та видатних особистостей, вела репортажі з "гарячих точок", створювала авторські проекти, зокрема "Як ваше здоров"я?", "Час країни", "Театральні сезони". Паралельно на радіо "Ера -ФМ" вела спільний з БіБіБіСі проект "Womens"s hour"
Нагороджена державним орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, Має почесне звання "Заслужений журналіст України". Переможець загальнонаціональної програми "Людина року" - визнана "Журналістом 2012 року". Лауреат професійної премії "Золоте перо". Член наглядової ради Благодійного фонду Національного комплексу "Мистецький Арсенал".
Живе і працює в Києві. Перші картини написала у 2015 році для благодійного аукціону на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Роботи Світлани неоднарозово виставлялися на благодійних аукціонах у Києві та Харкові. Відтоді живопис став невід"ємною частиною її життя.
У січні 2017 року  відбулася перша персональна виставка робіт Світлани Леонтьєвої у філії музею "Київська картинна галерея" - мистецькому центрі  "Шоколадний будиночок". З успіхом пройшла в травні наступна персональна виставка "Перша на Подолі" в картинній галереї популярного Київського театру "Колесо", що на Андріївському узвозі. А вже у червні того ж 2017 року роботи Світлани стали частиною експозиції виставаки "К-квадрат" у Музеї друкарства в Києво-Печерській Лаврі.
Роботи художниці також експонувалися за кордоном - у посольствах України в Греції (м.Афіни) та Об"єднаних арабських Еміратах (м. Абу-Дабі),а також в м. Барі,
У березні 2018 року картини Світлани Леонтьєвої були представлені на виставці "Тобі Мадонно..." у "Шоколадному будиночку". У квітні 2018 -го їх знову можна було побачити у галереї театру "Колесо" на персональній експозиції "Коло Світла". У травні 2018 року відбулася персональна виставка художниці у театрі ім. М. Куліша  на ХХ-му Міжнародному театральному фестивалі "Мельпомена Таврії" у м. Херсоні.
Живопис Світлани Леонтьєвої прикрашає приватні колекції  у Німеччині, Греції, Люксембурзі , Канаді, США, Казахстані, Білорусі, Україні.
 
Наталія Фурсіна  народилася  1974 року. Живе і працює в Києві.
Здобула освіту за фахом міжнародна економіка КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Друга освіта - в НАОМА, факультет монументального живопису (майстерня Олексія Кожекова, Олександра Белянського). Активну участь у виставках бере з 2011 року:
 
2011 - Виставка до Дня незалежності України. (Український Дім. Київ. Україна)
2012 - Виставка до Дня незалежності України. (Український Дім. Київ. Україна)
2013 - Фрагмент (Арт Галерея. Париж, Франція)
2013 - Фрагмент. Персональна виставка (Арт Галерея. Лондон, Велика Британія)
2014 - Коло Світла. Персональна виставка (Арт Галерея "М17". Київ, Україна)
2014 - Мальовнича Україна (Черкаський регіональний музей мистецтв. Черкаси, Україна)
2014 - Дев"ята міжнародна виставка змагання сучасного мистецтва (Арт Тиждень "Разом з сонцем". Київ, Україна)
2015 - Персональна виставка "Рефлекси" (Арт Галерея "М17". Київ, Україна)
2016 - Виставка портрету (Арт Галерея "Митець". Київ, Україна)
2017 - "К2" (Музей Друкарства. Київ, Україна)
2018 - "Тобі Мадонно" (Шоколадний Будиночок. Київ, Україна)
 
Тетяна Бердник народилася 1967 р. у Києві, в родині відомого журналіста, поета-пісняра Іллі Бердника. За освітою – учитель, за покликанням – журналіст, за покликом душі – художник-флорист.
 
Ошибаною (пресованою флористикою) захоплювалася, навчаючись у відомого майстра декоративно-прикладного мистецтва Ніни Мінченко. Тетяна працює в техніці флористичного живопису (класичний пейзаж, квіткова композиція, букет), флорографіки, японської мініатюри (ілюстрація танкі і хокку), романтичної флористики. В своїх творах використовує понад 1000 рослин української флори.
 
Тетяна – активний учасник і організатор багатьох виставок ошибани у Фонді Культури України, Київському міському будинку природи, Будинку вчених, у Верховній Раді України, Палаці «Україна». ЇЇ твори експонувалися на виставках в галереях «Лавра», «Митець», ДК Київського Політехнічного Університету, салоні «Інтер'єр». Багато картин зберігаються в приватних колекціях Канади, Америки, Європи, Японії, Росії.
 
Тетяна Бердник – член Спілки журналістів, Спілки художників України, активний популяризатор флористичного мистецтва.