З 20 серпня по 8 вересня 2018 року в Музеї гетьманства експонується персональна виставка левкасу Олександри Діденко (м. Київ).

 Олександра Діденко народилася в Києві. З 1990 по 1997 роки навчалася в дитячій художній школі № 8. З 1997 по 2002 рр.- в Київському художньо-промисловому технікумі. Отримала диплом з відзнакою за спеціальністю "образотворче та декоративно-прикладне мистецтво" і здобула кваліфікацію - художник-майстер художнього розпису (викладачі: Прохоров В.М., Володимирова О.І.). З 2002 по 2007 роки навчалась у Державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М.Бойчука. Спеціальність: сакральне мистецтво (викладачі: Володимирова О.І., Прядка В.М., Одайник С.В.).

Дипломні роботи:

Монументально-декоративний розпис "Енергія" в інтер"єрі НДІ Енергозбереження (м.Київ)., ікона "Янгол охоронець душі"., Ікони до великого пятиярусного іконостасу церкви Різдва Богородиці" села Харківці, Гадяцького району Полтавської області. Брала участь у розписах Успенського собору Києво-Печерської лаври, собору в Китаєвій пустині та православних храмів м. Одеси., Декоративно-монументальний розпис дитячої поліклініки №1 Оболонського району міста Києва.

Олександра Вікторівна з 2009 року є членом Національної спілки художників України . Працює викладачем рисунку, живопису і композиції Дитячої школи мистецтв №5 м. Києва.

«Свою творчість не уявляю без спілкування з дітьми, які є стихійними творцями і своєю відкритістю до світу допомагають нам по – іншому подивитися на оточуючу дійсність, надихнутися новими ідеями, а то й відчути себе дитиною. Переосмислення себе, творення “власного світу” відбувається завдяки поверненню у минуле.» - каже п. Олександра.