З 26 липня по 14 серпня 2018 року у Музеї гетьманства експонується виставка живопису Олександра Ліпінського «Милуйтеся навколишнім, бережіть Землю!».

 

Олександр Ліпінський народився 1949-го року в місті Києві. Ще з раннього дитинства захоплювався малюванням. У 1964-1969 роках навчався живопису приватно у викладача Київського Художнього інституту Григорія Хижняка і продовжив навчання в студії народного художника України Василя Забашти. Зі студії В. Забашти починається участь Олександра Ліпінського у виставках. У 1970-тих двічі намагався вступати до Київського Художнього інституту, але не судилось …. 


Завод « Бетонокомплекс» та будівництво стали його основним місцем праці, а малювання залишилось улюбленою справою. До натхненної роботи в живописі його надихали твори професійних художників. Свої картини Олександр Іванович виставляв на огляд сусідам в будинку, колегам по роботі на заводі та будівництві … Тепер вперше у Музеї гетьманства.
Основною темою його робіт є навколишній світ, пейзажі різних періодів року, натюрморти, велика любов до природи, до нашої Землі.


«Милуйтеся навколишнім, бережіть землю. Не сваріться, не пиячте, не крадіть. Щоб був мир, любов у Вас і у світі – любіть один одного! Яка Красива наша Земля!» - Олександр Ліпінський.