Роза та Ануш Алмазян – сестри-близнючки, художниці вірменського походження, які мешкають в сонячній Одесі. Вони народилися в місті Аштарак (Вірменія). З дитячих років почали займатися мистецтвом. 

Пізніше вийшли заміж за братів Хачатрянів. Роза – за режисера Вагаршака, а Ануш – за актора Ваге. Обидві  родини переїхали в Україну і продовжують працювати. Творчість сестер відзначається прямотою і чистотою думок. Навіть у наш прагматичний час вони змогли у вишуканому стилі зберегти принципи вічних цінностей у мистецтві і життєвій філософії. Паралельно Роза і Ануш займаються настінним живописом, дизайном інтер’єру, працюють дизайнерами моди. Закінчили Міжнародну академію дизайну мод «Атекс». 

У будь-якому з творів художниць переважає гармонійне поєднання фарб, дитяча чистота, їх прихильники вважають, що їхні картини можуть лікувати душі. Стиль в основному реалістичний, при цьому кожна робота має глибокий смисл, несе позитивну енергетику і знаходить вдячний відгук у серцях глядачів. В роботах художниць відчувається любов до природи, тварин, до життя.